Новинка




Металева машинка Автопром HUMMER H2, (7798) Білий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка "Hummer H2" із серії "Автопром", металева, інерційна. Відчиняються двері, горять фари, висока деталізація інтер'єру та екстер'єру. Масштаб - 1:42.
Бренд: Автопром
Вага в упаковці: 150 г
Габарити в упаковці: 16 x 7 x 7 см Габарити без упаковки: 12 x 5 x 3,5 см
Страна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 70 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 110 ₴

