Новинка


Паперова гірлянда «Happy Birthday» синя голограма (281426)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірлянда «Happy Birthday» — незамінний декор для ідеального Дня народження
Плануєте вечірку? Паперовий банер — це класика, яка пасує до будь-якого інтер'єру. Завдяки текстурованій поверхні літери гарно відблискують при вечірньому освітленні.
- Легкість монтажу: У комплекті є спеціальна стрічка, тому ви зможете закріпити гірлянду за лічені хвилини.
- Стиль: Виглядає дорого та вишукано на фото.
- Багаторазовість: Міцний матеріал дозволяє використовувати декор не один раз
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гірлянда |
| Тематика свята | День Народження |
| Матеріал | Папір |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 70 ₴

