


Конструктор піксельний дитячий 3D Куромі 583 деталі (YC73)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Порадуйте дитину або дорослого фаната сучасної поп-культури унікальним 3D-конструктором із мікроблоків, який дозволяє зібрати чарівну та стильну фігурку Куромі (Kuromi) — популярного персонажа всесвіту Sanrio. Цей набір створений для тих, хто захоплюється трендами, аніме та милими естетичними речами. Готова піксельна фігурка в чорному ковпаку з рожевим черепком і в пишній білій сукні виглядає дуже оригінально і стане яскравим елементом декору для робочого столу, полиці або блогерської фотозони.
Набір складається з 583 дрібних деталей, що гарантує захоплюючий процес складання для дітей від 6 років і підлітків. Складання моделей із наноблоків чудово розвиває дрібну моторику, просторову уяву, логічне мислення, посидючість та концентрацію уваги. Елементи виготовлені з якісного та безпечного пластику, легко і міцно з'єднуються між собою за допомогою зрозумілої покрокової інструкції. Конструктор поставляється в гарній фіолетовій коробці та є готовим чудовим варіантом для подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 583 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 68 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 105 ₴

