


Конструктор піксельний дитячий 3D Сквідвард 611 деталі (YC138)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подаруйте незабутні емоції шанувальникам легендарного підводного всесвіту за допомогою унікального 3D-конструктора з мікроблоків. Набір дозволяє власними руками зібрати деталізовану міні-фігурку харизматичного та іронічного Сквідварда. Завдяки особливій формі та невеликому розміру нанокубиків, готовий персонаж у своїй фірмовій коричнево-червоній футболці виглядає неймовірно стильно, передаючи впізнавані риси обличчя та силуету. Така об'ємна фігурка стане чудовою колекційною річчю, оригінальним елементом декору для робочого столу, книжкової полиці або дитячої кімнати.
Набір складається з 611 дрібних деталей і розрахований на дітей від 6 років, підлітків та дорослих. Процес складання з мікроблоків — це не лише цікаве дозвілля, а й чудова пасивна терапія та антистрес. Робота з дрібними елементами активно розвиває просторову уяву, логіку, посидючість, концентрацію уваги та дрібну моторику рук. Конструктор виготовлений із високоякісного, безпечного та міцного пластику, а всі деталі надійно фіксуються між собою. Набір поставляється у фірмовій коробці з покроковою інструкцією в комплекті, що робить його готовим ідеальним подарунком до будь-якого свята.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 611 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 68 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 105 ₴

