


Конструктор піксельний дитячий 3D Містер Крабс 559 деталі (YC137)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Пориньте у світ підводних пригод разом із яскравим 3D-конструктором із мікроблоків. Цей набір дозволяє зібрати власноруч деталізовану фігурку найвідомішого ресторатора та власника «Красті Крабс» — неповторного пана Крабса. Завдяки піксельному дизайну та дрібному розміру нанокубиків, готовий герой у своїй фірмовій блакитній сорочці, синіх штанях із великим ременем та з масивними червоними клешнями виглядає дуже реалістично та оригінально. Об'ємна фігурка стане чудовою колекційною річчю та унікальним елементом декору для дитячої кімнати, робочого столу або полиці.
Набір складається з 559 дрібних деталей і розрахований на дітей від 6 років, підлітків та дорослих шанувальників мультфільму. Складання моделей із мікроблоків — це не просто весела гра, а й корисне дозвілля, яке чудово тренує дрібну моторику рук, логічне мислення, просторову уяву, посидючість та концентрацію уваги. Елементи виготовлені з високоякісного, безпечного та міцного пластику, які надійно та легко з'єднуються між собою. Конструктор поставляється в яскравій фірмовій упаковці та містить детальну інструкцію, що робить його чудовим варіантом для подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 559 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 68 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 105 ₴

