


Конструктор піксельний дитячий 3D Патрік 636 деталі (YC01)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подаруйте море позитивних емоцій шанувальникам підводного всесвіту Бікіні Боттом з унікальним 3D-конструктором із мікроблоків. Цей набір дозволяє власноруч зібрати деталізовану міні-фігурку харизматичного та кумедного Патріка Стар. Завдяки особливій формі та маленькому розміру нанокубиків, готовий рожевий персонаж у своїх фірмових зелених шортах із фіолетовими квітами виглядає неймовірно стильно та оригінально. Така об'ємна фігурка стане чудовою колекційною річчю, яскравим елементом декору для робочого столу, книжкової полиці або дитячої кімнати.
Набір складається з 636 дрібних деталей і розрахований на дітей від 6 років, підлітків та дорослих. Процес моделювання з мікрокубиків — це не лише весела гра, а й чудовий спосіб зняти стрес після насиченого дня. Робота з дрібними елементами активно розвиває просторову уяву, логічне мислення, посидючість, концентрацію уваги та дрібну моторику рук. Конструктор виготовлений із високоякісного, безпечного та міцного пластику, а всі деталі легко та надійно з'єднуються між собою за допомогою зрозумілої покрокової інструкції, що йде в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 636 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 68 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 105 ₴

