


Конструктор піксельний дитячий 3D Панда 658 деталі (YC264)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Пориньте у світ творчості та дикої природи з унікальним 3D-конструктором із мікроблоків, який дозволяє власноруч зібрати чарівну об'ємну фігурку панди. Цей набір відрізняється унікальним форматом «2 в 1» (дві фігурки в одній серії), завдяки чому готова піксельна панда з рожевими щічками та бамбуком у лапках виглядає неймовірно мило та естетично. Готова модель стане чудовою колекційною іграшкою, оригінальним елементом декору для дитячої кімнати, робочого столу або книжкової полиці, додаючи затишку будь-якому інтер'єру.
Набір складається з 658 дрібних деталей і розрахований на дітей від 6 років, підлітків та дорослих. Складання моделей із нанокубиків чудово допомагає розслабитися після насиченого дня, виступаючи в ролі ефективного антистресу. Процес конструювання активно розвиває дрібну моторику рук, логіку, посидючість, концентрацію уваги та просторове мислення. Всі елементи виготовлені з високоякісного, безпечного та міцного пластику, які легко і надійно з'єднуються між собою за допомогою детальної покрокової інструкції в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Тварини |
| Кількість деталей | 658 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 68 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 105 ₴

