

Конструктор піксельний дитячий 3D Тиранозавр 545 деталей (YC238)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Пориньте в епоху мезозою та доісторичних пригод разом із крутим 3D-конструктором із мікроблоків серії Dinosaur World. Цей набір дозволяє зібрати власноруч деталізовану та реалістичну фігурку могутнього хижака — червоного Тиранозавра Рекса. Завдяки піксельному дизайну та невеликому розміру нанокубиків, готовий динозавр з масивними лапами, гострими пазурами та грізною щелепою виглядає дуже ефектно та оригінально. Така об'ємна модель стане справжньою окрасою дитячої кімнати, унікальним елементом декору для робочого столу або чудовим екземпляром у колекції юного палеонтолога.
Набір складається з 545 дрібних деталей і розрахований на дітей від 6 років, підлітків та дорослих любителів моделювання. Складання фігур із мікрокубиків чудово тренує посидючість, концентрацію уваги, логічне мислення та просторову уяву, а також активно розвиває дрібну моторику рук. Усі елементи конструктора виготовлені з високоякісного, безпечного та міцного пластику, які легко та надійно з'єднуються між собою. Набір поставляється в яскравій подарунковій коробці та містить зрозумілу покрокову інструкцію, що робить його ідеальним подарунком до будь-якого свята.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Тварини |
| Кількість деталей | 545 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 68 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 105 ₴

