


Конструктор піксельний дитячий 3D Посіпака Міньйон 666 деталей (YC257)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Пориньте в атмосферу веселощів та вигадок разом із яскравим 3D-конструктором із мікроблоків. Цей набір дозволяє зібрати власноруч деталізовану фігурку найвідомішого жовтого посіпаки — веселого Міньйона. Завдяки піксельному дизайну та невеликому розміру нанокубиків, готовий герой у своєму фірмовому синьому комбінезоні, чорних рукавичках та великих круглих окулярах виглядає дуже реалістично та оригінально. Об'ємна фігурка стане чудовою колекційною річчю та унікальним елементом декору для дитячої кімнати, робочого столу або книжкової полиці.
Набір складається з 666 дрібних деталей і розрахований на дітей від 6 років, підлітків та дорослих шанувальників мультфільму. Складання моделей із мікроблоків — це не просто весела гра, а й корисне дозвілля, яке чудово тренує дрібну моторику рук, логічне мислення, просторову уяву, посидючість та концентрацію уваги. Елементи виготовлені з високоякісного, безпечного та міцного пластику, які надійно та легко з'єднуються між собою. Конструктор поставляється в яскравій фірмовій упаковці та містить детальну інструкцію, що робить його чудовим варіантом для подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 666 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 68 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 105 ₴

