

М'яка іграшка KinderToys Мульти Кіт Cartoon Cat 35 см (00216-01)
Ця м'яка іграшка заввишки 35 см створена за образом Мультяшного Кота (Cartoon Cat) — популярного персонажа інтернет-хорорів та міських легенд канадського художника Тревора Хендерсона. Зовнішній вигляд іграшки точно відтворює моторошний і водночас кумедний стиль ретро-анімації 1930-х років. Персонаж має вугільно-чорне хутро, неприродно довгі гнучкі лапи, білі мультяшні рукавички та широку червону посмішку з величезною кількістю людських зубів, які виконані за допомогою деталізованої вишивки.
Іграшка виготовлена з високоякісного та приємного на дотик плюшу, а всередині наповнена щільним гіпоалергенним матеріалом, що дозволяє їй добре тримати форму. Завдяки оптимальному розміру у 35 сантиметрів, її зручно брати з собою на прогулянки, у подорожі або використовувати як оригінальний елемент декору для дитячої чи підліткової кімнати. Вона стане чудовим та очікуваним подарунком для маленьких і дорослих шанувальників сучасних горор-ігор, крипіпаст та незвичних плюшевих персонажів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kinder Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух, Силіконізованне волокно |
| Колір | Чорний |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 12 см |
| Прання | Ручна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 380 ₴

