
М'яка іграшка KinderToys Мульти Миша Cartoon Mouse 40 см (00216-04)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця м'яка іграшка заввишки 40 см створена за образом Мультяшної Миші (Cartoon Mouse) — ще одного відомого та моторошного персонажа з всесвіту інтернет-хорорів художника Тревора Хендерсона. Дизайн іграшки надихнутий класичною чорно-білою анімацією першої половини XX століття, але переосмислений у жанрі крипіпасти. Персонаж має повністю чорне хутро, характерні великі округлі вуха (одне з яких має рваний, покусаний край), а також сумний вираз обличчя з великими вишитими очима та опущеним донизу ротом.
Іграшка вирізняється тонкими, неприродно довгими лапами, на кінцях яких красуються великі білі мультяшні рукавички. Вона виготовлена з ніжного та якісного плюшу, щільно наповнена легким гіпоалергенним матеріалом і чудово зберігає свою форму під час активних ігор. Завдяки значному розміру у 40 сантиметрів, цей персонаж виглядає дуже помітно та ефектно. Він стане ідеальним подарунком для підлітків, геймерів та колекціонерів незвичних плюшевих монстрів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kinder Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух, Силіконізованне волокно |
| Колір | Чорний |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 12 см |
| Прання | Ручна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 380 ₴

