

М'яка іграшка KinderToys Посіпака Міньйон 28 см (00514-4)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця яскрава м'яка іграшка заввишки 28 см від відомого українського виробника «Кіндер Тойз» створена за образом культового персонажа — кумедного посіпаки з популярної анімаційної франшизи «Нікчемний Я» (Despicable Me). Жовтий пустун зображений у своєму класичному робочому комбінезоні синього кольору з деталізованими елементами: нагрудною кишенею, лямками на ґудзиках та чорними рукавичками і черевиками. Особливої виразності персонажу додають великі окуляри з двома карими очима та широка щира посмішка, що миттєво підіймає настрій дітям і дорослим.
Іграшка виготовлена з високоякісного, сертифікованого мікроплюшу, який є надзвичайно ніжним на дотик і повністю безпечним для малюків. Всередині міститься легкий гіпоалергенний силіконізований пух (холофайбер), який чудово тримає форму та не деформується після активних ігор чи делікатного прання. Завдяки компактному розміру у 28 сантиметрів, міньйона зручно брати з собою в садочок, на прогулянку або в автомобільні подорожі, де він стане улюбленим супутником для дитини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kinder Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух, Силіконізованне волокно |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 20 см |
| Прання | Ручна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 395 ₴

