

М'яка іграшка Росинка Зайченя 30 см (125663)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця патріотична та неймовірно мила м'яка іграшка заввишки 30 см створена відомою українською фабрикою «Росинка». Вона виконана у формі симпатичного зайчика із довгими вушками, дизайн якого гармонійно поєднує в собі кольори державного прапора України — насичений жовтий та яскравий блакитний. Зайчик одягнений у ніжну блакитну кофтинку з білим комірцем, а його довгі вушка та стопи оздоблені стильними блакитними вставками. Мила мордочка з маленьким блакитним носиком та чорними очима-гудзиками одразу викликає довіру та позитивні емоції.
Іграшка виготовлена з високоякісного велюру та мікроплюшу, які є безпечними для дітей, не викликають алергії та надзвичайно приємні для щоденних обіймів. Внутрішній гіпоалергенний наповнювач чудово зберігає об'єм і первинну форму, навіть після тривалих ігор або делікатного прання. Завдяки оптимальному розміру у 30 сантиметрів, цей зайчик стане чудовим патріотичним сувеніром, улюбленою забавкою для малюка або затишним елементом декору в оселі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух, Силіконізованне волокно |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Прання | Ручна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 450 ₴

